• Matematika

Úspešní riešitelia okresných  a vyšších kôl predmetových súťaží

Školský rok 2020/21:

Matematická olympiáda: okresné kolo

Nela Juhásová: 6.-13.miesto úspešná riešiteľka kat. Z6 (príprava: M. Pukáčová)

Jakub Hložek 21.-26. miesto  úspešný rešiteľ kat. Z6 (príprava: M. Pukáčová)

Lea Gunišová  17.-19. miesto úspešná riešiteľka kat. Z7 (príprava: A. Lorinczová)

Sabína Adamová 9.-11. miesto úspešná riešiteľka kat. Z9 (príprava: A. Lorinczová)

Pytagoriáda okresné kolo:

Zoe Džafičová: 2. miesto úspešná riešiteľka kat. P3 (prírava: K. Bačinská)

Marcel Miklík: 12. miesto úspešný riešiteľ kat. P3 (príprava: K Bačinská)

Jerguš Konrád: 39.-40.miesto úspešný riešiteľ kat. P3 (príprava: K Bačinská)

Matej Štuka: 59.-60.miesto úspešný riešiteľ kat. P3 (príprava: K. Bačinská)

Nicolas Molnár: 5.-7. miesto úspešný riešiteľ kat P4 (príprava: D. Svoradová)

Nina Vilimeková: 74. miesto úspešná riešiteľka kat. P4 (príprava: D. Svoradová)

Lea Gunišová: 9.-10.miesto: úspešná riešiteľka kat P7 (príprava A. Lorinczová)

Školský rok 2017/18

Matematická olympiáda: krajské kolo

Štefan Gritti: 16.-17. miesto, úspešný riešiteľ (príprava A. Lorinczová)

Matematická olympiáda: okresné kolo

Štefan Gritti: 8.-.9. miesto, úspešný riešiteľ, postup do krajského kola (príprava A. Lorinczová)

Matej Volešíni 7.-8.. miesto, úspešný riešiteľ (príprava A. Lorinczová)

Viktória Repková 20.-22. miesto, úspešná riešiteľka (príprava B. Vasiľ)

Školský rok 2016/17

Pytagoriáda 38. ročník - Okresné kolo:

Filip Šajtlava - 1. miesto (príprava Mgr. A. Lorinczová)

Bibiána Lovašová - 5.-6. miesto (príprava Mgr. Dáša Svoradová)

Juraj Volešíni - 14.-17. miesto - úspešný riešiteľ (pripravovala Mgr. B. Vasiľ)

Matematická olympiáda:

Filip Šajtlava - 3. miesto v Okresnom kole( príprava Mgr. A. Lorinczová)

Štefan Gritti - 4. miesto (príprava Mgr. A. Lorinczová)

Viktória Mesárošová - úspešná riešiteľka (príprava Mgr. B. Vasiľ)

Školský rok 2015/16

Matematická olympiáda - Okresné kolo:

Filip Šajtlava - 5. miesto (príprava Mgr. A. Lorinczová)

Školský rok 2014/15

V krajskom kole súťaže Matematická olympiáda  získala úspechy aj naša škola.

10.miesto - úspešná riešiteľka Stanka Nerečová , žiačka IX.B triedy .

Okresné kolo Matematickej olympiády - 6 ročník

3 miesto Štefan Gritti a 10. miesto Filip Šajtlava .

Na sútaž  pripravovala p. zástupkyňa Mgr. A. Lörinczová. Gratulujeme !!!!