• Telovýchovné zariadenie na Hlbokej 42 v Nitre

Správca budovy:            Základná škola, Cabajská 2, Nitra

IČO:                                      37 86 56 25

E-mail:                                zscabajska@zscabajska.sk

Využitie budovy:           a) vyučovanie telesnej a športovej výchovy ZŠ Cabajská 2, Nitra

b) prenájom  športových klubov podľa výberu prenajímateľa

V zmysle zmluvy o výpožičke č. 2885/2019/OM podmienkou prenajímania telovýchovného zariadenia je, že súhrnná doba prenechania predmetu do užívania  tretích osôb nepresiahne 20% celkovej ročnej kapacity prevádzky telocvične Hlboká 42, Nitra po dobu 5 rokov.

Telovýchovné zariadenie bolo dané do užívania Rozhodnutím RÚVZ Nitra dňa 22.11.2019

Zmluvy so športovými klubmi k prenájmu telovýchovného zariadenia sa uzatvárajú spravidla k  1. septembru a platia na obdobie školského roka, pokiaľ to nie je dohodnuté inak.

Záujemcovia o prenájom zariadenia žiadajú riaditeľku ZŠ Cabajská 2, Nitra písomne, a to spravidla najneskôr do 31. júla daného roku:

a) na adresu školy: Základná škola, Cabajská 2, Nitra alebo

b) mailom: zscabajska@zscabajska.sk