• Iné súťaže

• Školský rok 2020/21:

Geografická olympiáda, okresné kolo:

Karin Gáliková, 12. miesto, úspešná riešiteľka v kategórii F (príprava: M. Pukáčová)

Technická olympiáda, okresné kolo:

dvojica: Adam Zubrický, Samuel Šrámek, 7. miesto, úspešní riešitelia v kat. A (príprava: K.Chrenková)

Školský rok 2017/2018

Geografická olympiáda

Štefan Gritti: úspešný riešiteľ okresného kola (príprava J. Mikulášová)

Fyzikálna olympiáda:

družstvo žiakov: Frederik Kozlík, Dejan Kotula, Adam Schovanec: 1. miesto v okresnom kole kat. G (príprava K. Chrenková)

Biologická olympiáda

Peter Zubrický: 1. miesto v okresnom kole, 1. miesto v krajskom kole, 3. miesto v celoštátnom kole, kat E, odbornosť botanika, Cena dekana prírodovedeckej fakulty UK Bratislava za praktickú časť olympiády (príprava M. Bruníková)

Informatický Bobor

úspešní riešitelia: Oliver Michalička, Petra Pavelková, Patrik Foltys, Filip Sýkora, Nicolas Kúti ( príprava K. Chrenková)

Športové súťaže

Malý futbal žiačok: okresné kolo (príprava R. Fógl)

2. miesto družstvo žiačok: Nina Mačicová, Karin Dudášová, Anna Kormanová, Viktória Libayová, Michaela Mackovičová

Hádzaná žiačok: okresné kolo (príprava N. Kormanová)

2. miesto: družstvo žiačok: Anna Kormanová, Hana Brathová,  Mária Jurovčíková, Nina Mačicová, Iveta Vlačuhová, Vanesa Brezinová,, Viktória Libayová, Lucia Vašová, Paulína Vrtáková

McDonalds Cup: okresné kolo: (príprava R. Fógl)

3. miesto: Filip Kozlík, Noel Kotula, Jakub Rís, Gréta Konrádová, Jakub Hložek, Benjamín Volešíni, Jakub Sedláček

Cezpoľný beh: žiačky: okresné kolo (príprava R. Fógl)

2. miesto jednotlivci: Viktória Mesárošová

2. miesto družstvo: Viktória Mesárošová, Anna Kormanová, Nina Mačicová

Školský rok 2016/2017

Žiak VIII.A triedy, Peter Zubrický získal vynikajúce 3.miesto v celoštátnom kole 51.ročníka Biologickej olympiády v kategorií E,odbornosť Botanika, zároveňbol ocenený diplomom v kategorií E odbornosťBotanika, ktorý mu udelil dekan Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave.

Za dôkladnú prípravua veľkú podporu patrí úprimné ďakujem p.uč. Paedr. M. Bruníkovej.

V súťaži okresného a krajského kola Biologickej olympiády kategórií E v odbornosti botanika, získal úspechy 1.miesta žiak VIII.A triedy  Peter Zubrický. Na súťaž ho pripravovala p. PaedDr.Mária Bruníková. Gratulujeme

V súťaži Festival vedy a techniky , získala úspechy aj naša škola. Matúš Mikuláš a Ladislav Mihálik žiaci VII.A triedy sa umiestnili ako úspešní riešiteľia. Na súťaž ich pripravovala p. Mgr. Jana Šurábova.Gratulujeme.

V súťaži Technická olympiáda , získala úspechy aj naša škola. Samuel Molnár žiak VI.A triedy sa umiestnil ako úspešný riešiteľ. Na súťaž ho pripravovala p. Mgr. Jana Šurábova.Gratulujeme.

V konkurencii 11 základných škôl z Nitry sa víťazom Miniligy Miroslava Stocha stal tím ZŠ Cabajská. Blahoželáme!!!

V súťaži McDonalds Cup krajské kolo, získala krásne 2.miesto Základná škola Cabajská 2, Nitra.

Na súťaž pripravoval p. Mgr. Richard Fogl. Gratulujeme.

Naše baby ziskali krásne 3. miesto. Bojovali ako levice. Základná škola Cabajská 2, Nitra sa tak zaradila medzi tri najlepšie školy v dievčenskom futbale na Slovensku.

GRATULUJE!

Ďakujeme pánovi učiteľovi Richardovi Foglovi za prípravu a veľkú podporu dievčat.