• Oznámenie o slávnostnom otvorení školského roka

• Riaditeľstvo ZŠ Cabajská 2 v Nitre oznamuje všetkým žiakom a rodičom školy, že slávnostné otvorenie školského roka 2022/23 sa uskutoční v pondelok  5. septembra 2022:

I. ročník:

I. A, B:                8.00 hod.    hlavná budova školy (prízemie)

Žiaci prvého ročníka privítajú školský rok vo svojich triedach, nakoľko rekonštrukcia školy ešte nie je ukončená. Rozdelenie detí do jednotlivých tried bude zverejnené v zmysle platnej legislatívy. Zároveň žiadame zákonných zástupcov prváčikov, aby s dieťaťom vstúpil do budovy len jeden rodič. Triedne učiteľky jednotlivých tried Vás budú informovať o všetkých dôležitých informáciách.
            Žiadame rodičov, aby priniesli so sebou vyplnený dokument o bezpríznakovosti, ktorý nájdete na našej webovej stránke. Zároveň Vás mailom budú informovať triedne učiteľky

II. – IX. ročník:

II. A,B a   III. B             8.00 hod.    budova ŠKD
            III. A, IV. A, V. B           8.00 hod.    hlavná budova ZŠ (prízemie)
            V A. – IX. ročník          8.00 hod.    hlavná budova ZŠ (poschodia)

PROGRAM:

1.    Privítanie
            2.    Slávnostné otvorenie školského roka 2022/23– hymna SR
            3.    Predstavenie triedneho kolektívu
            4.    Úvodná triednická hodina
            5.    Oboznámenie s rozvrhom hodín
            6.    Základné informácie o novom školskom roku
            7.    Stravovanie

Vstup zákonných zástupcov do budovy školy nie je povolený ( s výnimkou I. ročníka).
            Stravovanie v školskej jedálni začína 6.9.2022.
            Žiadame všetkých zákonných zástupcov, aby vyplnili dokument o bezpríznakovosti, ktorý nájdete na našej webovej stránke alebo vyplnený dokument zaslať formou edupage, tak ako po minulé obdobie.

V Nitre 25.8.2022

Mgr. Dana Rapavá