• Relaxačný týždeň

• Pedagogický kolektív Základnej školy, Cabajská 2, Nitra Vám prináša:

Relaxačný týždeň:          30.1.2023 – 3.2.2023

Máte za sebou náročnú polročnú školskú prácu  a preto počas celého týždňa nebudeme skúšať a zadávať domáce úlohy.

Vašou úlohou bude prísť do školy s úsmevom, dobrou náladou a so školskými potrebami potrebnými na vyučovanie.

Vyučovanie okrem utorku sa bude uskutočňovať podľa platného rozvrhu hodín.

Oddychový utorok 31.1.2023 – Zhodnotenie polročnej práce

I. stupeň:                            4 vyučovacie hodiny

II. stupeň:                           5 vyučovacích hodín

Celý deň bude venovaný oddychu, rozprávaniu, relaxácii, edukačným videám. Triedni učitelia Vám v tento deň rozdajú ,,Výpisy hodnotenia“ a vo vašich kolektívoch zhodnotíte polročnú prácu.

Stravovanie (obed)

11.35 hod.   I. A,B, II. A,B, IX. A,B

12.30 hod.   V. A,B, VI.A, VII. A, VIII. A,B

12.45. hod.   III. A,B a IV. A

Krátky piatok – 4.2.2023

V tento posledný deň relaxačného týždňa budú vyučovacie hodiny trvať iba 30 minút.

1. hod.  8.00 – 8.30 hod.

2. hod.  8.40 – 9.10 hod.

3. hod.  9.25 – 9.55 hod.

4. hod.  10.05 – 10.35 hod.

5. hod.  10.45 – 11.15 hod.

6 hod.  11.20 – 11.50 hod.

Upozorňujeme všetkých žiakov na to, že disciplína v triedach musí byť zachovaná počas celého týždňa. Pedagogický kolektív ZŠ si vyhradzuje právo, že v prípade porušenia disciplíny v triedach, môže zrušiť relaxačný týždeň.

Školský klub detí je v prevádzke tak ako počas celého školského roka

• Úspešné riešiteľky okresného kola Olympiády v anglickom jazyku

• V januári nás potešil úspech našich žiačok k okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku. Vo vysokej a kvalitnej konkurencii zvládli úlohy zamerané na počúvanie, čítanie, používanie jazyka a komunikáciu naozaj výborne a stali sa úspešnými riešiteľkami: Maria Nina Misailidisová zo VII.A je úspešnou riešiteľkou v kategórii 1A a Rebecca Stražancová z IX.B je úspešnou riešiteľkou v kategórii 1B.

Dievčatám k úspechu srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• Triedne aktívy Rodičovského združenia

• Oznamujeme rodičom a zákonným zástupcom žiakov, že dňa 19. januára 2023 o 16.30 hodine sa budú konať triedne schôdzky Rodičovského združenia.

Bližšie informácie získate od triednych učiteľov.

• Zvýšený poplatok v Školskom klube detí

• Pripomíname rodičom žiakov navštevujúcich Školský klub detí, že od 1. januára 2023 je zvýšený mesačný poplatok za 1 dieťa  na 20 eur.

Sumu je potrebné uhradiť do 10. januára 2023. Ak ste už zaslali platbu v pôvodnej výške, prosíme ešte doplatiť zostávajúcu sumu.

Ďakujeme za pochopenie.