• Aktivity pre žiakov v Nitrianskej galérii

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Aktivity pre žiakov v Nitrianskej galérii.

Tri školské odpoludnia sa tvoreniachtiví piataci, šiestaci a siedmaci s pani učiteľkou Brezinovou zúčastnili na obľúbených Tvorivých dielňach a na výstave v Nitrianskej galérii. Žiakom sa umelecký deň veľmi páčil a výsledkom aktívnej práce sú ich dielka , ktoré skrášlia priestory školy.

• Deň športu v Nitre

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň športu v Nitre.

Pred týždňom sa žiaci ročníkov 2. až 4. zúčastnili mestského podujatia pre deti: Deň športu. Na Svätoplukovom námestí si mali možnosť vyskúšať viaceré športy a zistiť, ktorý šport sa im páči. Domov si priniesli aj medaily za svoje športové výkony.

• Čítanie pod nebom

• V pondelok 18.9.2023 sa na našej škole uskutoční Čítanie pod nebom. Žiaci si vyučovanie spríjemnia spoločným stretnutím pod holým nebom, ktoré bude obohatené o čítanie kníh, získajú nový pohľad na knihy v školskej knižnici a knižnom kútiku. Budú si môcť požičať knihu zo školskej knižnice, knižného kútika. Taktiež si môžu  so sebou priniesť aj vlastnú knihu z domu či knižnice, a tak ostatným ukázať knihu, ktorá ich zaujala a ktorá má cenu prečítania. Taktiež si budú môcť knihy medzi sebou požičať. Často je z úst žiakov počuť vetu: „Ja nemám čas čítať.“ Preto by sme chceli ponúknuť žiakom čas na čítanie a spoločné stretnutia. Veľmi sa na Vás tešíme

• Organizácia odchodov detí zo Školského klubu

• Vážení rodičia,

popoludňajšia činnosť v Školskom klube detí je zameraná na športovo-tvorivú činnosť. Z dôvodu nenarúšania činnosti žiadame rodičov, aby si vyzdvihovali deti v daných časoch:

• po skončení vyučovania
            • o 14:00
            • o 14:30
            • od 15:00 do 16:30 v akomkoľvek čase

Za rešpektovanie uvedeného Vám vopred ďakujeme.

Vychovávateľky ŠKD