• Kino v Školskom klube detí

• V popoludňajších hodinách sa trieda našej školy premenila na kinosálu. 🎬 Pre deti sme pripravili popcorn a krásnu rozprávku.🍿 “

• Deň zdravého stravovania

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň zdravého stravovania.

V jednu krásnu stredu sme sa zahrali na dospelákov a pani učiteľkám sme ukazáli, že desiatu si vieme pripraviť aj sami. Vyrobili sme si veľmi chutné a jedlé ovocné taniere, na pečivo sme si natreli domácu pomazánku a nakoniec sme si dali súťaž, kde sme so zaviazanými očami hádali, aké ovocie, či zeleninu jeme

.Pani učiteľky nám navarili výborný čaj, ktorý sme pili z našich domácich šálok.

Tretiaci a štvrtáci

My ďakujeme rodičom, za spoluprácu, že deťom pribalili ovocie a zeleninu od výmyslu sveta, pomazánky, zeleninové taniere, čaje a chutný medík.                  Pani učiteľky

• Pozrite si video z Farebného týždňa

• FAREBNÝ TÝŽDEŇ ZA NAMI… pozrite si pár záberov.

Ďakujeme za pomoc Žiackemu parlamentu, ktorý ho naplánoval, zorganizoval a pomáhal pri realizácii. Máme na škole šikovné decká!

• Školské kolo Hviezdoslavov Kubín

• Dňa 7.2.2024 sme mali v škole súťaž Hviezdoslavov Kubín. Krásne ukážky sme si vypočuli od mnohých žiakov, ale keďže vyhrať nemôžu všetci, naša porota udelila jednotlivé miesta nasledovne:

V kategórii PRÓZA: 1. miesto Daniel Vlčej III.B

2. miesto Dominika Repová III.B

V kategórii POÉZIA : 1. miesto - neudelené

2. miesto - Dorota Šimegová III.B, Ema Štuková III.B

3. miesto Sofia Vargová III.A

Do obvodového kola postupuje Daniel Vlčej z III.B.

Dňa 6.2.2024 sa Sára Dudíková z III.A zúčastnila v súťaži Šaliansky Maťko a získala čestné uznanie.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za krásny kultúrny zážitok  a výhercom gratulujeme.

• Korčuliarsky kurz I.A

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Korčuliarsky kurz I.A.

Naši prváci úspešne absolvovali korčuliarsky týždeň v ľadovom kráľovstve HK Nitra. Pod odborným vedením trénerov Juraja, Michala, Samira a Martina si osvojili základy korčuľovania a svoju zdatnosť na záver predviedli i rodičom.

Naše poďakovanie patrí organizátorom a všetkým, ktorí prispeli k bezproblémovému priebehu uvedenej športovej akcie.

• FAREBNÝ TÝŽDEŇ

• Máte dosť studených a zamračených zimných dní?

Poďme si ich spoločne rozžiariť FAREBNÝM TÝŽDŇOM!

12.-16.2. 2024 Každý deň bude mať inú farbu, podľa ktorej sa môžete obliecť, alebo aspoň niečo v tej farbe na sebe mať :)

PONDELOK- zelená

UTOROK- oranžová

STREDA- ružová/červená

ŠTVRTOK- modrá

PIATOK- žltá

Buďte kreatívni, a rozjasnime spoločne našu školu.